KAV Ekibine Katılın

Değerli Öğretmenlerimiz,

sizler de Konu Anlatım Videoları'na katkı sağlayabilirsiniz. İsteğimiz hazırlamış olduğumuz videolara benzer formatta kendi branşınıza ait konu anlatım veya soru çözümü. Soru çözümü videolarında 10 soruda konunun kavratılması tercihimizdir.

Kendi imkanlarınızla Konu Anlatım Videoları çekemiyorsanız bizlerle iletişime geçerek hazırlamış olduğumuz ofisimizi de kullanabilirsiniz. iletisim@konuanlatimvideolari.com mail adresinden  bizlere ulaşabilirsiniz.

 

NEDEN KAV EKİBİNE KATILMALIYIM?

      Öğretmenlerimizin aklından geçen ilk belkide tek sorunun cevabını söyle açıklayabiliriz:

o Hazırlamış olduğunuz konu anlatım videosu youtube kanalımız, sitemiz ve diğer sosyal medya sayfalarımızda yayınlanacaktır.

o Verdiğimiz reklamlarla sitemize ve youtube kanalımıza ulaşabilecek öğrenci sayısı videoyu kendiniz yayınladığınızda izleyecek öğrenci sayısından çok fazla olacaktır.

o Konu Anlatım Videolarında TEOG, LİSE, YGS ve LYS gibi ana katagorilerden birçok branşta video bulunacağı için içeriği çok zengin olacaktır.

o Talep etmeniz halinde videonun içeriğinine isminiz ve iletişim bilgileriniz eklenecektir. Ayrıca bu bilgiler www.konuanlatimvideolari.com sayfamıza da eklenecektir.

o Özel ders talepleri almak veya hazırlamış olduğunuz ders anlatım videolarını Görsel CV olarak kullanmak için ekibimize katılabilirsiniz.